У Буському міському народному домі відбувся ІІ за ліком фестиваль короваїв Надбужанського краю

У День незалежності нашої держави, у Буському міському народному домі відбувся ІІ за ліком фестиваль короваїв Надбужанського краю.

Усі 12 старостинських округів Буської міської територіальної громади представили на огляд неповторні, креативно оформлені, спечені з любов’ю, а ще смачні короваї – символ благоденства й достатку, родючості і продовження людського роду.
Захід переплітався номерами художньої самодіяльності народних домів Надбужжя, які показали найкращі свої таланти.
Вокальні номери окремих виконавців та колективів, гумористичні виступи та виступи хореографічних колективів.
Кожен, хто прийшов на фест, мав нагоду спробувати коровай, спечений господинями нашої громади.

На зображенні може бути: квітка та у приміщенні

Коровай Буської міської ради був, мабуть, найбільш креативним, бо ввібрав у себе всі частини нашої держави – області та АР Крим, що символізують нашу єдність і непорушність кордонів, бо Україна – єдина…
Буський міський голова Ростислав Сліпець, як і під час першого фесту, також долучився до роздачі короваю учасникам заходу разом з директором Буського МКП Надією Пінтохою.
 Для дітей діяли впродовж свята атракціони, дорослі ж мали нагоду скористатися послугами виїзної торгівлі та фотозоною.
 Захід відбувся за фінансової підтримки Буської міської ради та матиме продовження наступного року, адже подобається нашим краянам.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top