У Буському районі під час збирання грибів натрапили на небезпечні знахідки

У Буському районі під час збирання грибів натрапили на небезпечні знахідки

28 жовтня о 13:40 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в лісі під час збирання грибів на відстані 2 км від житлових будинків с. Мармузовичі Буського району виявлено 9 предметів ззовні схожих на артелерійські снаряди часів ІІ Світової війни.
Цього ж дня о 16:25 надійшло повідомлення, що в с. Єлиховичі Золочівського району під час збирання грибів в лісі на відстані 1 км від житлових будинків виявлено предмет ззовні схожий на мінометну міну часів ІІ Світової війни.
За фактами виявлення боєприпасів повідомлено правоохоронні органи та подано заявки до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення.
Зазначимо, що з початку року на території Львівської області було виявлено 747 вибухонебезпечних предметів та 1763 набої в 351 місці.
Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів ІІ Світової війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях.
Рятувальники застерігаю мешканців області у жодному разі не чіпати підозрілі знахідки. У разі виявлення боєприпасу чи іншого підозрілого предмету негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top