У Буську відбулась нарада керівників навчальних закладів

У Буську відбулась нарада керівників навчальних закладів

3 листопада  на спортивному комплексі Буської ДЮСШ за участю Буського міського голови Ростислава Сліпця відбулася нарада начальника відділу освіти , культури, молоді та спорту Марії Ричель з директорами освітніх закладів  громади.
 Керівники обговорили актуальні питання ходу проведення навчально-освітнього процесу в умовах війни, використання укриттів під час повітряних тривог, підготовку до проведення шкільних олімпіад, а ще оглянули навчально-спортивну базу ДЮСШ та ознайомилися з її тренувальним процесом. Екскурсію спортивними спорудами провів її директор Богдан Пасічник.
 Зазначимо, що на сьогодні у ДЮСШ займається 401 дитина у 21 групі двох відділень – легкої атлетики та футболу, заняття у яких проводять 8 досвідчених тренерів-викладачів, які підготували десятки відомих спортовців загальнодержавного та міжнародного рівнів.
 По завершенні наради директори отримали футбольні м’ячі, які передала в межах реалізації всеукраїнського проєкту Українська асоціація футболу для освітніх закладів нашої громади.
Усі школи І ступеня отримали по 1 м’ячу, І-ІІ ступенів – по 2, І-ІІІ ступенів – по 3, дитячий будинок “Добре серце” – 2, Буський будинок дитячої та юнацької творчості – 1. Усього 60 м’ячів.
 Нагадаємо, що нещодавно в рамках проєкту «Спільно» Дитячий фонд ООН (UNICEF) передав 5 боксів зі спортивним інвентарем (футбольні та баскетбольні м’ячі, волейбольні сітки, жилетки для командної гри, шахи й інше спортивне спорядження) для освітніх закладів громади. Їх отримали Топорівський, Ожидівський, Побужанський, Милятинський та Олеський ЗЗСО.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top