У Буську відбулась урочистість з нагоди 207-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка

У Буську відбулась урочистість з нагоди 207-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка

Сьогодні, 9 березня, в Буську біля пам’ятника Тарасові Григоровичу Шевченку відбулися урочистості з нагоди відзначення 207-ї річниці з дня народження нашого видатного поета, письменника, художника, мислителя і борця.
 Звертаючись до учасників заходу, Буський міський голова Ростислав Сліпець акцентував увагу на значимості постаті Кобзаря для усіх українців.
“Тарас Шевченко став Пророком, адже його слова, які лягли на папір, були правдивими і близькими для простих людей, вони є актуальними й зараз, коли Україна стала незалежною державою й продовжує боротися за своє краще майбутнє. Українці шанують Великого Кобзаря, вивчають його неоціненну мистецьку спадщину, адже його творчість – душа нашого народу”, – зазначив Ростислав Сліпець.
Надалі Буський міський голова разом з заступником голови Буської РДА Богданом Гринишиним поклали квіти до монумента Тарасові Шевченку, вклонилися його світлій пам’яті.
На імпровізованій сцені звучали твори Т.Шевченка, покладені на музику – “Заповіт”, “Думи мої, думи…”, “Реве та стогне Дніпр широкий…” у виконанні Народної хорової капели “Освітяни” (диригент – Марія Дорош), а також поезії, які майстерно декламували вихованці Буського ДБЮТ – Маркіян Кирик, Христина Процик, Марта Радіо та Зоряна Курій.
 Вели урочистий захід Марія Камінська та Андрій Курчаба.
 Нагадаємо, що 9 березня 2019 року в Буську офіційно відкрили пам’ятник Кобзарю, авторами якого є скульптори брати Сухорські. Пам’ятник виготовлений за спеціальною технологією із бетонної основи на мідній чеканці у повний зріст людини.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top