У Буську відбулось віче з нагоди Дня Гідності та Свободи

У Буську відбулось віче з нагоди Дня Гідності та Свободи

Сьогодні, 21 листопада, біля меморіалу Героям Небесної Сотні у Буську відбулося віче з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.
Його учасники виконали Державний Гімн України, хвилиною мовчання вшанували усіх українців, які загинули на київському Майдані взимку 2014 року та тих, хто віддав своє життя на війні з російськими окупантами. Корзину квітів від бущан до стенду з фотографіями Героїв Небесної Сотні встановили Буський міських голова Ростислав Сліпець, його заступник Володимир Зеленюх, секретар міської ради Людмила Рудіон та учасник Революції Гідності Сергій Бондаренко.
У своєму виступі перед громадськістю Ростислав Сліпець зазначив, що подвиги героїв залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь, а слова “гідність” та “свобода” були та залишаються ціннісними пріоритетами для кожного українця. “Я вірю, що Україна переможе у війні з агресором, поверне окуповані території, стане успішною європейською країною”, – сказав міський голова.
 Також привітав присутніх з святом депутат міської ради, учасник Майдану Сергій Бондаренко.
 Пісню “Герої не вмирають” виконала вокалістка Вікторія Лисак.
Завершилося віче церковним гімном “Боже, великий, єдиний”…
Вела захід директор міського народного дому Любов Огороднік.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top