У Буську молитовно вшанували память Героїв Небесної Сотні

У Буську молитовно вшанували память Героїв Небесної Сотні

У неділю, 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, Буський міський голова Ростислав Сліпець, депутати міськради, майданівці, учасники ООС (АТО), представники патріотичних громадських організацій, установ та організацій нашої громади, містяни прийшли до меморіалу Героїв Небесної Сотні в Буську, аби разом помолитися за українських Героїв, запалити свічки пам’яті, покласти квіти, згадати буремні лютневі дні 2014 року, коли мільйони українців вийшли на майдани, аби захистити своє право на Свободу, гідне життя, європейське майбутнє для себе та своїх дітей.
Панахиду за загиблими українськими Героями відслужив настоятель храму Св.Ап. Петра і Павла ПЦУ, отець-декан Петро Салабай.
На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та на відкритому повітріПеред учасниками віча виступив міський голова Ростислав Сліпець, який акцентував увагу на подвигу майданців у здобутті демократичної держави, їх боротьбі за європейське майбутнє, яка триває і до сьогодні, коли російський агресор стоїть на кордонах, готовий будь-якої миті продовжити вторгнення на нашу територію.
 Від учасників Майдану слово мав учасник Революції Гідності, волонтер Ігор Репецький, який поділився спогадами про дні, проведені на Майдані, закликав усіх до єднання проти нашого споконвічного ворога у боротьбі за Українську державу.
 Квіти цього дня, окрім меморіалу Героям Небесної Сотні, лягли від бущан й до могили Ольги Бурої у селі Ріпнів – однієї з Небесної сотні, Героя України. Це найвище звання з удостоєнням ордена «Золота Зірка» Ользі було присвоєно посмертно 21 листопада 2014 року Президентом України за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції Гідності.
Вічна пам’ять загиблим на Майдані! Вічна пам’ять ГероямНа зображенні може бути: 5 людей, пам’ятник та на відкритому повітрі

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top