У Буську обговорили реорганізацію централізованої бібліотечної системи

У Буську обговорили реорганізацію централізованої бібліотечної системи

21 квітня у глядацькому залі Буського міського Народного дому з дотриманням карантинних норм відбулася нарада бібліотечних працівників Буської міської територіальної громади.
  У нараді взяли участь: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради Богдан Глуховецький та провідний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Дмитро Татарин.
Богдан Любомирович озвучив присутнім рішення № 83 Буської міської ради від 08.04.2021 р. щодо внесення змін в статут Буської централізованої бібліотечної системи, а також наказ по відділу освіти, культури, молоді та спорту від 20.04.2021 р. «Про утворення комісії з реорганізації Буської ЦБС».
Зокрема, йдеться про реорганізацію Буської централізованої бібліотечної системи шляхом перетворення в комунальний заклад «Буська публічна бібліотека». Також дирекцією та працівниками Буської міської публічної бібліотеки було розглянуто ряд питань, а саме: нове в законодавстві України про бібліотеки та бібліотечну справу (доповідала І.І.Якимишин – директор Буської ПБ;, робота публічних бібліотек Буської ТГ в умовах карантину ( Л.Я.Вовк, зав. методично-бібліографічного відділу Буської міської бібліотеки ім.І.Котляревського, Л.В.Цюпка – бібліотекар Буської міської бібліотеки ім.І.Котляревського); методичні поради щодо відзначення бібліотеками ювілейних та знаменних дат 2021 року (Л.Я.Вовк, зав. методично-бібліографічного відділу Буської міської бібліотеки ім.І.Котляревськог; щодо участі бібліотек – філій у конкурсах, проєктах різних рівнів задля отримання грантів та коштів на розвиток бібліотек ( І.І.Якимишин – директор Буської ПБ, Г.М.Гораль, заст.директора по роботі з дітьми Буської ПБ); про участь бібліотек у проведенні Всеукраїнського дитячого конкурсу-марафону «Україна – це я. Україна – це ти», присвяченому 25-річчю Конституції України, та у проведенні Всеукраїнського конкурсу «Незалежна і єдина будь навіки, Україно», до 30-річчя Незалежності України (Г.М.Гораль, заст.директора по роботі з дітьми Буської ПБ); організація роботи бібліотек Буської ТГ з фондами в умовах децентралізації ( Л.М.Алієва – зав. відділу комплектування та обробки літератури Буської міської бібліотеки ім.І.Котляревського).

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top