У Буську провели практичне навчання старост територіальної громади

У Буську провели практичне навчання старост територіальної громади

14 січня, за участі Буського міського голови Ростислава Сліпця відбулось практичне навчання з старостами територіальної громади щодо правильності заповнення документів, які подаються громадянами – отримувачами соціальних допомог в органи соціального захисту населення.
  З роз’ясненнями та відповідями на запитання старост, керівного складу міської ради виступили фахівці управління соціального захисту населення РДА – завідувач сектору обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці Надія Башко та спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій Марія Коляса.
  Головний спеціаліст-землевпорядник міської ради Володимир Гуменний розповів про порядок передачі у міськраду нерозглянутих реорганізованими сільськими радами звернень фізичних та юридичних осіб з земельних питань.
  Буський міський голова Ростислав Сліпець обговорив з старостами питання благоустрою та організацію вивезення сміття, проблемні питання населених пунктів старостинських округів.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top