У Буську 22 грудня засяяла головна ялинка Буської міської територіальної громади

У Буську 22 грудня засяяла головна ялинка Буської міської територіальної громади

Разом з численними мешканцями, дітьми засвітив вогні святкової лісової красуні Буський міський голова Ростислав Сліпець.
 А саме свято розпочалося ще раніше: діти розповідали новорічні вірші, співали пісні, танцювали, вбирали ялинку, хороводили.
 Зазначимо, що впродовж останніх років площа Ринок у Буську у новорічно-різдвяні свята сяє ілюмінацією, з казковими героями та різноманітними атракціями. Кожен, хто сюди завітає, отримує масу позитивних вражень, має нагоду зробити чудові світлини на пам’ять про незабутні зимові свята – Новий рік та Різдво Христове.
Дякуємо Буському міському комунальному підприємству (директор Надія Пінтоха) за свято, яке вони підготували разом з працівниками культури для усіх бущан.
На зображенні може бути: ялинка та на відкритому повітрі

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top