У Буській асоціації людей з інвалідністю провели майстер-клас із писанкарства

У Буській асоціації людей з інвалідністю провели майстер-клас із писанкарства

 Особлива окраса Великодня – різнобарвні писанки, які є символом нового життя, захищають людину від усього злого, приносять добро та радість.
 Буська асоціація інвалідів також готується до Воскресіння Христового. Днями там зібрали активних дітей і дорослих (дотримуючись усіх карантинних заходів) і писали писанки. (Майстер-клас провела Наводілова Христина). Водночас інша частина учасників малювала фарбами писанки на папері.
Такий захід для учасників Буської асоціації вже не вперше організовує її багаторічний керівник Софія Климус.
Зазначимо, що Буська міська рада цьогоріч, під час ІІ сесії, прийняла Комплексну програму соціального захисту та реабілітації осіб з інвалідністю Буської територіальної громади на 2021-2025 роки.
Програмою передбачено кошти на вирішення питань організаційно-правового та інформаційного забезпечення, матеріально-технічного, медичного, соціально-побутового, торговельного, культурного обслуговування осіб з інвалідністю нашої громади.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top