У Буській гімназії ім.Євгена Петрушевича відбулася спільна нарада освітян Золочівщини

У Буській гімназії ім.Євгена Петрушевича відбулася спільна нарада освітян Золочівщини

7 лютого у Буській гімназії ім. Є. Петрушевича відбувся семінар-нарада на тему “Функціонування та розвиток позашкільної освіти у Золочівському районі”, яку зініціював Департамент освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації. Разом із Олегом Паскою, начальником Департаменту, Василем Маркевичем, головою Золочівської РВА, Володимиром Бартошиком, начальником відділу освіти, охорони, здоров’я, культури та спорту Золочівської РВА, очільником Буської громади Ростиславом Сліпцем та освітянами громад району усі присутні подискутували про подальше вдосконалення позашкільних осередків.
Олег Паска слушно наголосив, що розвиток та якість позашкільної освіти в будь-який час, а особливо – військовий, мають бути пріоритетно високими, адже саме молоде покоління найбільше прикладеться до відбудови України.
На зображенні може бути: 4 людини та люди стоятьНа нараді також звітували керівники Відділів освіти всіх ОТГ Золочівщини – їх є 7. Обговорили питання оптимізації закладів, кадрову політику, зачепили тему фінансування позашкільних установ, що вкрай важливо зараз. Директори всіх закладів позашкільної освіти мають розробити власну стратегію та подальше планування функціонування закладів, щоби це сприяло додатковому фінансуванню чи дофінансуванню з обласного бюджету. Тішить те, що велика увага буде спрямована на розвиток позашкільних гуртків науково-технічного напрямку, а також функціонування та території району Малої академії наук (МАН).
Посадовці оглянули також укриття Буської гімназії – відремонтоване та облаштоване відповідно до вимог. Наші діти не заслуговують на навчання в підвалах чи бомбосховищах, вони мають мати потужнеНа зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенні освітнє середовище, заради якого воїни воюють на фронті і ми працюємо кожен на своєму місці.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top