У Буській ЦРЛ на Золочівщині відкрили гінекологічний кабінет безбарʼєрного доступу

У Буській ЦРЛ на Золочівщині відкрили гінекологічний кабінет безбарʼєрного доступу

У Буській центральній районній лікарні відкрили гінекологічний кабінет безбарʼєрного доступу. Він працює цілодобово. Медичну допомогу жінкам надають конфіденційно.

Про це Буському радіо розповів директор медичного закладу Володимир Замроз.

У лікарні надають гінекологічну та психологічну допомоги жінкам, які постраждали від гендерно обумовленого насильства.

Завідувач акушерсько-гінекологічного відділення Олександр Курій розповів, що в кабінеті безбарʼєрного доступу окрім консультацій, проводитимуть огляд жінок. Для цього встановили гінекологічне крісло, лампу, одноразові гінекологічні набори, медичне оглядове ліжко та комп’ютерну техніку, зокрема, ноутбук та принтер. Крісло-трансформер має електричний підйомник. Тож, кабінетом можуть скористатися і маломобільні жінки.

Для кабінету безбарʼєрного доступу виділили одне з приміщень гінекологічного відділення, каже директор Буської ЦРЛ Володимир Замроз.

Кабінет обладнав Міжнародний благодійний фонд “Український Жіночий Фонд” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення. Закуплено обладнання та техніку на суму понад 190 тисяч гривень. Про це детально розповідає представниця фонду Надія Костіна. Окрім гінекологічної, жінкам нададуть і психологічну допомогу. Користуватися послугами кабінету можуть місцеві жінки та переселенці, які постраждали від гендерно-обумовленого насильства. Послуги безкоштовні. Кабінет працюватиме цілодобово. Загалом в Україні відкриють 20-ть таких кабінетів у шести областях, на Львівщині предбачено відкрити 4-ри: у Буські ЦРЛ, Стрийській ЦРЛ, Самбірській ЦРЛ та Львівському обласному клінічному перинатальному центрі – підсумувала Надія Костіна.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top