У ДП “Буське лісове господарство” підтримали громадську акцію Держлісагентства «Створюємо ліси разом»

У ДП “Буське лісове господарство” підтримали громадську акцію Держлісагентства «Створюємо ліси разом»

Сьогодні, 1 жотня, у ДП “Буське лісове господарство” підтримали громадську акцію Держлісагентства «Створюємо ліси разом» в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна».

Зазначимо, що на Львівщині в рамках такої акції заплановано проведення ряду заходів з лісовідновлення, лісорозведення та озеленення населених пунктів, спрямованих на покращення комунікації з громадськістю, підвищення іміджу лісової галузі та виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.
Зважаючи на те, що заходи розпочалися напередодні відзначення професійного свята педагогів – Дня вчителя, буські лісівники вирішили розпочати добру справу разом з освітянами Надбужжя.
Сьогодні разом з школярами, дошкільнятками та вихователями з Буської територіальної громади працівники Буського лісгоспу спільно висадили більше 150 дерев та кущів: червоної калини, ялинок, червогого дуба та інших кудьтурних порід деревини. Загалом до громадської акції долучилися більше
сотні діточок та вчителів.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top