У ДП “Буське лісове господарство” підтримали громадську акцію Держлісагентства «Створюємо ліси разом»

У ДП “Буське лісове господарство” підтримали громадську акцію Держлісагентства «Створюємо ліси разом»

Сьогодні, 1 жотня, у ДП “Буське лісове господарство” підтримали громадську акцію Держлісагентства «Створюємо ліси разом» в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна».

Зазначимо, що на Львівщині в рамках такої акції заплановано проведення ряду заходів з лісовідновлення, лісорозведення та озеленення населених пунктів, спрямованих на покращення комунікації з громадськістю, підвищення іміджу лісової галузі та виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.
Зважаючи на те, що заходи розпочалися напередодні відзначення професійного свята педагогів – Дня вчителя, буські лісівники вирішили розпочати добру справу разом з освітянами Надбужжя.
Сьогодні разом з школярами, дошкільнятками та вихователями з Буської територіальної громади працівники Буського лісгоспу спільно висадили більше 150 дерев та кущів: червоної калини, ялинок, червогого дуба та інших кудьтурних порід деревини. Загалом до громадської акції долучилися більше
сотні діточок та вчителів.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top