У “Дії” з’явилася послуга з обміну та відновлення водійського посвідчення: інструкція

У “Дії” з’явилася послуга з обміну та відновлення водійського посвідчення: інструкція

У “Дії” анонсували нову послугу – зміну водійського посвідчення у кілька кліків.

У застосунку “Дія” з’явилася нова послуга – обміну і відновлення посвідчення водія.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій, міністр цифрової трансформації України Іван Федоров.

Послуга доступна як для водіїв-новачків, у яких закінчився дворічний термін дії першого посвідчення. Так і для тих, хто загубив чи пошкодив документ, змінив прізвище або просто хоче користуватися цифровим документом.

“Все дуже просто. Подаєте заяву в застосунку, а потім забираєте посвідчення в сервісному центрі МВС. Чи взагалі відмовляєтеся від пластикового документа та залишаєте лише цифровий. Адже ми першими у світі прирівняли пластикове водійське посвідчення до електронного. Рухаємося в напрямі digital-first”, – йдеться у повідомленні.

Як подати заяву на обмін або відновлення посвідчення водія в “Дії”:

  • перейдіть до меню “Послуги” та натисніть “Заміна посвідчення водія” або натисніть на значок контекстного меню на цифровому водійському та оберіть “Замінити посвідчення”;
  • оберіть причину заміни документа;
  • підтвердіть або вкажіть місце реєстрації проживання;
  • оберіть тип посвідчення: цифрове (Е-посвідчення) чи пластик+цифрове (звичайний формат);
  • оберіть сервісний центр МВС, де вам буде зручно забрати пластиковий документ;
  • підтвердіть або вкажіть ваші контактні дані;
  • підпишіть заяву;
  • сплатіть за послугу.

Після подачі заявки на обмін або відновлення посвідчення водія оплатити за послугу варто  протягом 10 хвилин, інакше заява анулюється. Щоб послуга працювала – не забудьте оновити застосунок.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top