У Красненській громаді відбулися заходи до Дня Героїв

У Красненській громаді відбулися заходи до Дня Героїв

23 траня, біля пам’ятника Борцям за волю України, що в селищі Красне, відбулись заходи вшанування пам’яті Героїв України. Віддали шану, вклонились світлій пам’яті, помолилися разом з настоятелем храму святого Володимира отцем Юрієм Толочним селищний голова Роман Фурда, секретар ради Світлана Дідух, заступники голови Андрій Лащук та Ігор Шульга, секретар виконавчого комітету Богдан Глова, голова Спілки політичних в’язнів і репресованих Сергій Бондаренко, пластуни на чолі зі станичною Людмилою Гураш, депутати селищної ради, молодь та громадськість.

Красненський селищний голова Роман Фурда під час свого виступу зазначив, що Українські герої поставили свободу рідного народу понад свої особисті інтереси і присвятили власне життя служінню українській нації.
“Українські герої – це прості люди, жінки та чоловіки, хлопці та дівчата, діти та літні люди, які стали до лав УПА, ОУН, УГА, а також новітні Герої Небесної Сотні”, – Роман Фурда.
Голова Спілки політичних в’язнів і репресованих Сергій Бондаренко додав, що життя людини – це постійна боротьба, а для Героїв, пам’ять яких ми вшановуємо – боротьба за Україну це було їхнє життя.
Завершився захід спільним виконанням “Боже великий, єдиний…”.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top