У Красному вшанували новітніх Героїв України

У Красному вшанували сучасних Героїв України

23 травня у Привокзальному парку біля фігури Матері Божої у смт.Красне відбулися заходи приурочені Дню Героїв, що встановлене на честь українських захисників та захисниць, які в усі часи виборювали та виборюють свободу і незалежність України.
Учасники заходу розгорнули 30-метровий український стяг, а місцеві пластуни тримали портрети загиблих військовослужбовців з Красненської громади.
Розпочався захід із молебню за Україну, за наших воїнів, за перемогу правди й мир, який провели отці Юрій Толочний та Степан Жукровський. Далі звучав Гімн України. Усі присутні на віче хвилиною мовчання вшанували пам’ять українських захисників.
На зображенні може бути: 8 людейПам’ятати мужність та героїзм українських захисників закликав селищний голова Роман Фурда. І наголосив, що з 2014 року після початку агресії росії проти України свято набуває все більшої популярності. Дата 23 травня була вибрана з огляду на те, що в цей день та 25 травня були вбиті лідери українського визвольного руху Євген Коновалець та Симон Петлюра. Він подякував усім воїнам, які мужньо виборюють нашу волю, свободу та незалежність.
Патріотично проникливі пісні звучали від жіночого хору працівників культури Красненської ТГ (кер.Оксана Приставська), Альбіни та Віолета Антонишини, Уляни Прокоп’юк та Оксани Кушинської і Уляни Прокоп’юк під акомпанемент Михайла Козака.
Авторський вірш присутнім зачитала членкиня Спілки письменників України, педагогиня Валентина Лотоцька.На зображенні може бути: 8 людей
Ведучі заходу Уляна Прокоп’юк та Оксана Кушинська розповідаючи історію відзначення свята, назвали імена наших захисників, життя яких забрала проклята війна. Зокрема, на сьогодні ми оплакуємо 13 захисників з нашої громади, які віддали своє життя за Україну. Їхні імена назавжди вкарбовані в історію нашого краю і пам’ять про них житиме від покоління до покоління.
Після завершення віче селищний голова Роман Фурда спільно з військовослужбовцями, в знак вшанування пам’яті полеглих Героїв-захисників, поклали квіти до Пам’ятника Борцям за Волю України.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top