У селі Соколівка виявили поховання 16-ти воїнів УПА

У селі Соколівка виявили поховання 16-ти воїнів УПА

За результатами пошуково-ексгумаційних досліджень фахівцями комунального підприємства Львівської обласної ради Меморіально-пошуковий центр “Доля” було виявлено масове поховання воїнів УПА, поблизу с. Соколівка, Львівської області.

Загалом було ексгумовано 16 останків, серед яких одна жінка. Більшість чоловіків загинули у молодому віці внаслідок вогнепальних ран, отриманих у бою. У кількох загиблих виявлено травми, завдані тупим предметом, які могли бути отримані незадовго до смерті чи в момент смерті.
“За результатами антропологічних досліджень можна зробити висновок, що удари завдавали в голову та обличчя тупим предметом чи прикладом гвинтівки. Як правило, таким чином поводились НКВДисти із затриманими або пораненими вояками. У кількох бійців знайдено дрібні особисті речі.
Характер виявленого поховання свідчить, що тіла загиблих воїнів УПА забрали з поля бою й хаотично скинули в яму”, – розповів керівник підприємства, депутат Львівської обласної ради Святослав Шеремета.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top