У сервісному центрі МВС на Золочівщині хотіли зареєструвати викрадене авто

У сервісному центрі МВС на Золочівщині хотіли зареєструвати викрадене авто

Реєстраційні дії було припинено, а про виявленні авто повідомлено правоохоронців

У двох сервісних центрах МВС на Львівщині чоловіки хотіли зареєструвати викрадені автомобілі. Про ці випадки повідомлено поліцію, а у сервісних центрах МВС розповіли, як не стати жертвою під час купівлі авто.

У сервісний центр МВС у с. Червоне звернувся мешканець Буська, щоб зареєструвати авто Opel Zafira, яке він придбав у свого знайомого за дорученням. Під час перевірки виявлено, що авто знаходиться у розшуку.

Ще одне викрадене авто, що перебуває у розшуку поліції, виявив адміністратор сервісного центру МВС у місті Дрогобич. Чоловік звернувся до сервісного центру МВС для перереєстрації авто Opel Vivaro, власником якого вказаний мешканець Київської області. Втім, як з’ясувалось, з червня 2020 року автомобіль розшукує Білоцерківське районне управління поліції.

Реєстраційні дії було припинено, а про виявленні авто повідомлено правоохоронців.

На сторінці сервісних центрів МВС у Львівській області радять оформлювати безкоштовний договір купівлі-продажу у їхніх центрах, щоб не стати жертвою недобросовісних продавців.

https://zaxid.net/news/

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top