Фермери Золочівського району створили першу на Львівщині Асоціацію фермерів та приватних землевласників

Фермери Золочівського району створили першу на Львівщині Асоціацію фермерів та приватних землевласників

    31 серпня у м.Золочів, в адмінбудинку районної ради, за пропозицією ініціативної групи відбулися установчі збори фермерів та приватних землевласників  Бущини, Бродівщини та Золочівщини  з метою створення Громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Золочівського району Львівської області».
На збори були запрошенні голова районної ради Орест Кавецький, заступник голови райдержадміністрації Віктор Олійник, голова та заступник голови Асоціації фермерів та приватних землевласників Львівської області Ярослав Кардаш та Ярослав Янишин.
У привітальному слові до присутніх Орест Кавецький відзначив, що створення асоціації фермерів Золочівського району у період впровадження територіальної реформи на субрегіональному рівні є дуже важливий крок, із великою перспективою. Адже це дасть можливість – лобіювання інтересів фермерів у вищих органах державної влади, залучення грантових коштів через програми та інвестиційні проекти, захист малих фермерських господарств від великих агроходлингових компаній. Побажав учасникам зборів плідної праці та взаєморозуміння .
В ході проведення зборів вирішили обрати головою громадської організації ” Асоціації фермерів та приватних землевласників Золочівського району Львівської області” Андрія Спільника. До Ради громадської організації увійшли Богдан Галабуда, Анатолій Биць, Ярослав Герасимів. Також було прийнято рішення про затвердження Статуту Асоціації.
Основною метою Асоціації фермерів та приватних землевласників є сприяння розвитку масового фермерського руху та консолідація зусиль своїх фіксованих членів, а також захист їх законних соціальних, економічних та інших інтересів.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top