Фермери із Золочівщини отримали нагороди від Львівської ОВА

Фермери із Золочівщини отримали нагороди від Львівської ОВА

Напередодні на одному з підприємств Львівщини провели освітньо-інформаційний захід з нагоди відзначення професійного свята працівників фермерської галузі.
У межах заходу нагородами Львівської ОВА та департаменту агропромислового розвитку відзначили 14 аграріїв Львівської області в тому числі із Золочівщини.
Подякою від голови обласної адміністрації Максима Козицького з нагоди професійного свята нагороджено керівника фермерського господарства «Галич-Урожай» с.Новосілки, Буської громади Ігора Приставського. Відзнаку отримали також представники сімейного фермерського господарства Андрія та Ніни Войтович з села Королівка Бродівської громади.
Дякуємо трудівникам села за сумлінну працю і вагомий внесок у продовольчу безпеку держави.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top