Фракція Буської “Європейської Солідарності” звернулася до міського голови. Причина – ситуація, яка виникла на дорогах Буської ОТГ після сильних снігопадів

Фракція Буської “Європейської Солідарності” звернулася до міського голови. Причина – ситуація, яка виникла на дорогах Буської ОТГ після сильних снігопадів

18 лютого, під час засідання сесії Буської міської ради депутати фракції “ЄС” звернулися до очільника громади Ростислава Сліпця. Подаємо звернення:

Звернення

Депутати фракції “ЄС” у Буській міській раді схвильовані ситуацією, яка виникла на дорогах Буської ОТГ після сильних снігопадів, яка не повинна повторитися в майбутньому.
Протягом 10.02.2021-17.02.2021 мешканцями Буської ОТГ активно обговорювалася ситуація зі станом доріг Надбужжя , які вкрай незадовільно очищалися від снігу , а подекуди взагалі був відсутній проїзд автомобільними дорогами місцевого значення.
Сніг, звісно ж, розтане, транспортний колапс мине, проте, за відсутності чіткого алгоритму дій, у разі виникнення подібних погодних умов, комунальна служба та дорожники і надалі не справлятимуться. Ситуація, яка виникла на дорогах Буської ОТГ після сильних снігопадів, не повинна повторитися в майбутньому. Наразі в діях відповідальних структур відсутня чітка логістика, а тому й снігоочисна техніка відповідальних суб”єктів за обслуговування автомобільних доріг використовується неефективно.
Важливо забезпечити проїзд автошляхами місцевого значення , але для виконання цього завдання необхідна техніку, яка мусила б прибирати дороги місцевого значення. Мешканці віддалених сіл мусили самі розчищати дороги, оскільки ніхто так не прийшов їм на допомогу. У майбутньому варто правильно організувати цей процес.
На Львівщині працює чимало організацій, які надають послуги з розчищання доріг. Варто звернутися і до Служби автомобільних доріг та розробити план залучення підрядних організацій до виконання робіт у екстремальних умовах. Тоді б техніка, яка призначена для розчищення доріг місцевого значення, забезпечила б там лад.
Хочемо подякувати депутатам Буської міської ради, підприємцям, фермерам і всім , хто долучився до прибирання та розчищення доріг від снігу.
Тому, ми з колегами, як вихід – бачимо напрацювання для всіх органів, відповідальних за обслуговування та забезпечення належного стану доріг “дорожньої карти” координування та логістики в екстрених ситуаціях.

Тому звертаємось до Буського міського голови – Ростислава Сліпця.
1.Створити робочу групу (координаційну раду) з розроблення дорожньої карти щодо координації дій всіх підрозділів, які відповідальні за обслуговування та забезпечення належного стану доріг та безперешкодного проїзду автошляхами Буської ОТГ в екстремальних ситуаціях, передусім в складних погодних умовах, щоб у майбутньому правильно організувати процес.
2. Розробити чітку логістику (доріг державного,обласного та місцевого значення) Буської ОТГ із залученням відповідальних структур з метою укладенням цивільно-правових угод із суб’єктами господарської діяльності , фермерами для очищення автошляхів від снігу .

3. Активізувати комунікацію з виконавчими органами обласного та районного значення, щодо очищення проїзду автошляхів та скерування техніки для організації чіткого процесу.
4. Розробити план залучення підрядних організацій для робіт в екстремальних умовах.
5. Запросити на засідання постійної комісії Буської міської ради керівників ТзОВ «ДРОГБУД”, ПП “НАРА”, Радехівський ДЕД та керівників, з якими укладені угоди про обслуговування доріг місцевого значення, для заслуховування звіту щодо стану обслуговування доріг Буської ОТГ.

Фракція «Європейська Солідарність
у Буській міській раді

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top