Фракції “Європейської Солідарності” Буської та Красненської громад готують Звернення до уряду

Фракції “ЄС” Буської та Красненської громад готують Звернення до уряду щодо збільшення видатків на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг,  у зв’язку з підвищенням тарифів 

Про це в етері Буського радіо розповіла депутатка Буської міської ради від цієї політичної сили Тетяна Сай.

Подаємо текст звернення:

 

 

 

Заява

У зв”язку із гострою необхідністю щодо невідкладного вирішення проблеми щодо врегулювання економічно обгрунтованих тарифів на енергоносії в Україні, з метою захисту соціально незахищених верств населення, в т.ч. Красненської та Буської ОТГ та звернення депутатами Буської міської ради, Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо збільшення видатків на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у зв’язку з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Буської міської, Красненської селищної ради, Фракція «Європейська солідарність» у Буській міській, Красненській селищній раді звертається до голів ОТГ із заявою про скликання позачергових сесій відповідних рад з винесенням таких питань  порядку денного:

  1. Підтримати звернення депутатів Буської міської, Красненської селищної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо збільшення видатків на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у зв’язку з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги.
  2. Звернення направити до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України. Принагідно просимо повідомити про Рішення про скликання позачергової сесії ради .

Фракція «Європейська солідарність»

 у Красненській селищній раді

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top