Цього року з обласного бюджету на програму підтримки охорони здоров’я Львівщини виділять понад 550 млн грн.

Цього року з обласного бюджету на програму підтримки охорони здоров’я Львівщини виділять понад 550 млн грн.

Депутати Львівської обласної ради сьогодні, 23 лютого, затвердили Комплексну програму підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області на 2021 – 2025 роки.
Фінансування заходів програми здійснюватиметься за рахунок коштів державного бюджету, обласного бюджету і співфінансування з місцевих бюджетів.
Цього року з обласного бюджету на реалізацію програми виділять понад 550 млн грн.
Ці кошти будуть розподілені на надання медичної допомоги населенню, на лікування рідкісних захворювань, забезпечення дітей-інвалідів і дітей з важкими інтоксикаціями медичними препаратами, виробами медичного призначення та дезінтоксикаційною терапією, покращення медичної допомоги хворим з онкологічними захворюваннями.
Основну частину коштів, а це понад 400 мільйонів грн передбачено витратити на підтримку закладів охорони здоров’я, в тому числі тих, які надають медичну допомогу хворим на COVID-19, серед яких є і наша Буська ЦРЛ.
Частина коштів програми буде спрямована на оснащення високоспеціалізованим медичним обладнанням, апаратурою, медичною технікою та спеціалізованим санітарним автотранспортом закладів охорони здоров’я, закладів вищої освіти, які перебувають у власності Львівської обласної ради та в галузевому управлінні департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.
Також особливу увагу цьогоріч звернуть на безпеку пацієнтів та медичного персоналу, створення належних умов технічної експлуатації ліфтів та дотримання пожежної безпеки, охорону територій, будівель, споруд та майна закладів охорони здоров’я.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top