Чергова допомога від Буської міської територіальної громади вирушила до наших захисників

Чергова допомога від Буської міської територіальної громади вирушила до наших захисників

З черговим вантажем від Буської міської територіальної громади до наших захисників сьогодні,12 квітня, вирушили волонтери: Руслан Кузик, Василь Данильчук і Андрій Костів.

На далеку і не просту дорогу волонтерів, їх автомобіль та вантаж благословив і освятив отець Іван Салабай, щасливої дороги та швидкого повернення побажав Буський міський голова Ростислав Сліпець.
У вантажі: передачі від рідних нашим землякам, продукти харчування, засоби гігієни, маскувальні сітки, інші необхідні побутові речі, які сьогодні потребують військові на передовій, засоби водозабепечення для для 146-го окремого ремонтно-відновлювального полку ЗСУ.
На причепі – відомий усій Україні Бандеромобіль, який після відновлення після бойових дій нашими автомайстрами повернуть у 72-гу окрему механізовану бригаду, яка виконує бойові завдання біля населеного пункту Курахове Донецької області.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top