Чергова допомога від Буської міської територіальної громади вирушила до наших захисників
Чергова допомога від Буської міської територіальної громади вирушила до наших захисників
З черговим вантажем від Буської міської територіальної громади до наших захисників сьогодні,12 квітня, вирушили волонтери: Руслан Кузик, Василь Данильчук і Андрій Костів.
На далеку і не просту дорогу волонтерів, їх автомобіль та вантаж благословив і освятив отець Іван Салабай, щасливої дороги та швидкого повернення побажав Буський міський голова Ростислав Сліпець.
У вантажі: передачі від рідних нашим землякам, продукти харчування, засоби гігієни, маскувальні сітки, інші необхідні побутові речі, які сьогодні потребують військові на передовій, засоби водозабепечення для для 146-го окремого ремонтно-відновлювального полку ЗСУ.
На причепі – відомий усій Україні Бандеромобіль, який після відновлення після бойових дій нашими автомайстрами повернуть у 72-гу окрему механізовану бригаду, яка виконує бойові завдання біля населеного пункту Курахове Донецької області.
Comments