10 автомобілів для українського війська передали лісівники Держлісгоспу Львівщини

10 автомобілів для українського війська передали лісівники Держлісгоспу Львівщини

Ці машини закупили за власні гроші і приурочили передачу Дню працівника лісу, який відзначимо найближчої неділі.
Від 24 лютого лісівники Держлісгоспу передали нашому війську ще 111 позашляховиків і вантажівок. З військовими вони постійно на зв’язку, адже зі зброєю в руках Батьківщину захищають 116 їніх колег.
Так само працівники держлісгоспу активно співпрацюють із польськими колегами, які передають українській армії транспорт, техніку, елементи захисту та інші потрібні речі.
«Бережіть ліси – вони нам ще знадобляться», – так казали в УПА, так казали запорожці Холодного Яру. Тоді це було про відновлення державності. А тепер – наше військо боронить свою незалежну Україну і також потребує лісів. Зокрема, деревини.
Понад 16 тис м куб деревини лісівники держлісгоспу Львівщини вже заготували та відправили для будівництва фортифікацій.
А від початку року державне підприємство, попри нелегкий час, сплатило майже 0,5 млрд гривень до обласного бюджету. Попереду зима – тому нашим захисникам потрібні будуть і дрова.
Привітав лісівників зі святом і подякував за щоденну працю

Заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top