100 днів на посаді. Селищний голова Красного 14 лютого прозвітував перед громадою


“Навести порядок у наших оселях, вулицях, селищі  можемо лише ми самі!”

Селищний голова Красного Микола Чучман 14 лютого прозвітував перед громадоюDSCN7076

14 лютого у приміщенні Красненського Народного дому відбувся звіт очільника громади селища Миколи Чучмана. Зазначимо, що така ініціатива є новою для краснян і впроваджується вперше за багаторічну історію селища. У невеликому залі Народного дому “не було де і яблуку впасти”, люди, що не помістились у приміщенні стояли у коридорі та навіть на виході.

Послухати звіт голови про виконані роботи та розповісти про свої проблеми прийшли активні молоді люди, поважні жителі селища, настоятелі місцевих храмів, ЗМІ.

Виступ Миколи Чучмана був доволі лаконічний, проте максимально інформативний та зрозумілий і тривав близько двох годин. В одну статтю вмістити інформацію, подану у звіті не вдасться, тому висвітлення продовжимо  у серії публікацій.

Під час виступу голова окреслив основні напрямки роботи:DSCN7078

  • БЛАГОУСТРІЙ СЕЛИЩА

Виділено кошти на ремонт комунальних доріг, які перебувають у жахливому стані. Найпроблемніші ділянки по вул. Бічній Симоненка, Крип’якевича, провулку Проектної, Припарків – засипали щебенем . Ще на декількох вулицях потрібно зробити профілювання грейдером, проте ці роботи не проводять через несприятливі погодні умови.

Попереднє керівництво селищної ради виготовило дві проектно-кошторисні документації на вуличне освітлення по вул. Веселій(напрамок на Балучин) та Грушевського(біля пам’ятника В.Кука), заплановано виконати роботи цього року.

  • ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ ІЗ СМІТТЯМ

Проводяться певні заходи щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ і налагодження централізованого вивозу сміття. Саме цій важливій темі Микола Чучман відвів левову частку свого виступу. У Красному стихійних сміттєзвалищ є дуже багато. Декілька з них вже вдалося ліквідувати і після прибирання жителі більше не смітять. Проте й були такі місця(біля в’їзду на Золотий лан), які прибирали вже двічі, а сміття знову накидають. Щоб охопити усе Красне централізованим вивезенням сміття потрібно немало часу. Сьогодні вже маємо “пілотні вулиці”, на яких змонтовано сміттєві баки, укладено договори, процес налагоджується. За участю депутатів та активних жителів селища вдалось розчистити декілька ділянок від чагарників та хащів. Також розчистили невеликі ділянки берегів р.Гологірки. Лише гуртом можна боротися із цією проблемою. А на злісних шкідників чекатимуть чималі штрафи!

  • НОВІ ІНІЦІАТИВИ

У бюджеті Красненської селищної ради передбачено кошти на одноразову матеріальну допомогу учасникам АТО.

Створено фонд для допомоги малозабезпеченим жителям селища.

У процесі виготовлення проектно-кошторисна документація на влаштування водопроводу у селищі цукровиків.

Інші цікаві теми, які пролунали під час звіту Миколи Чучмана читайте у наших наступних публікаціях.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top