11 жовтня Буськ відзначив 918-річчя

DSCN5079[1]

Розпочалось відзначення Дня міста спортивними заходами. На Буському стадіоні відбулись футбольні змагання між командами вулиць міста. У центрі Буська , незважаючи на прохолодну погоду, відбувся легкоатлетичний пробіг юних спортовців з усього району.

Цікаву виставку, присвячену Дню міста, презентували члени товариства “Бужани”. У правому флігелі палацу Бадені були представлені експозиції світлин з історії міста Буська, світлини видатних людей, які народились у Буську, предмети ремісників, зброя періоду двох світових війн, окремий куточок висвітлював історію діяльності Буського пивзаводу.

DSCN5071[1]DSCN5075[1]

IMG_0507  Через Буськ у неділю проїхали учасники міжрайонного мотопробігу, присвяченого Дню УПА.

В районному Народному домі відбувся святковий концерт з нагоди відзначення 918-ї річниці Дня міста Буська.

Розпочалося свято з екскурсу в древній лелечий край, куди провела  ведуча Любов Огороднік. На авансцені демонструвалися слайди старого міста.

Концертна програма розпочалась піснею «Про Буськ», яку майстерно і неперевершено виконав дует «Червона калина» у складі Марії та Володимира Благих.17

А далі музичні вітання від наймолодших бущан (дітей із садочку «Берізка», з БДЮТу «Промінці»), від танцювальних колективів «Нові зірки», «Арніка» РНД, «Енерджі», «Плеяда» НД смт. Красне, «Евріка» Буської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1.

Співали для Буська аматори Народного мистецтва, бузецькі соловейки: С. Панкевич, Є. Огороднік, Т. Новак, Я. Владика, О. Новосад, М. Іськів, Б. Тимчук, дитячий дует М. Рутецької та А. Гачкевич, тріо у складі Л. Паливоди, К. Гачкевич та О. Рутецької, на високому професійному рівні був виконаний музичний твір за участю А. Гадзовького та Л. Рускан.965

На завершенні святкового дійства публіку залу звеселяли учасники вокального ансамблю «Журавка» НД с. Журатин, які виконали в’язанку жартівливих українських народних мелодій. 5011.[2015.10.11_22.15.36]

Всіх учасників дійства та  громаду привітав зі святом міський голова Ростислав Сліпець та заступник голови районної ради Михайло Гаєвський. Кожному аматорському колективу та окремим виконавцям  вручили подяки та цінні подарунки від міського голови.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top