12 травня відбудеться четверта сесія Буської районної ради VІІ-го скликання

12 травня відбудеться четверта сесія Буської районної ради  VІІ-го скликання .OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На розгляд сесії винесені такі питання порядку денного:

1.Про внесення змін до показників районного бюджету Буського району на 2016 рік.

2. Про проголошення 2016 року  Роком Бориса Возницького-видатного музейного подвижника.

3. Про інформацію щодо забезпечення земельними ділянками учасників АТО Буського району.

4. Про Звернення до Львівської обласної ради щодо передачі у районну комунальну власність юридичної особи –ДКП «Центральна районна аптека №91 м.Буськ»

5.Про стан та перспективи розвитку освіти в Буському районі.

6.Про затвердження Комплексної програми інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Буського району на 2016-2017 роки

7. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту та реабілітації інвалідів Буського району на 2015-2019 роки

8. Про внесення змін до Регламенту Буської районної ради 7 скликання.

9.Про затвердження протоколу постійної комісії з питань комунальної  власності, ЖКГ, будіництва та промисловості, роботи з засобами масової інформації та договорів оренди нерухомого майна.

10.Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території  Буського району .

11. Різне.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top