13 завідувачів дошкільних закладів району взяли участь у нараді з питань стану та перспектив розвитку дошкільної освіти Львівщини

За дошкільною освітою майбутнєnarada

У п’ятницю, 28 жовтня, у приміщенні Національного університету “Львівська політехніка” відбулася нарада з питань стану та перспектив розвитку дошкільної освіти Львівщини. Участь у нараді взяли керівники та відповідальні особи за дошкільну освіту органів управління освітою, керівники дошкільних навчальних закладів, навчально-виховних комплексів з усіх куточків області. Представниками від Буського району були начальник відділу освіти Богдан Глуховецький, провідний спеціаліст відділу Галина Олійник та 13 завідувачів дошкільнх закладів.

За дошкільною освітою – майбутнє України, це інвестиції в майбутнє. Чи не щотижня на Львівщині відкривають нові підприємства, створюються нові робочі місця. І батьки, йдучи на роботу, повинні бути впевнені у тому, що їхні діти у надійних руках, розвиваються і навчаються, – зазначив голова ЛОДА Олег Синютка. Керівництво області підтримує створення дошкільних навчальних закладів та нових груп.

img_4414_1477655844_613x408-66666666667_3_0Любомира Мандзій проінформувала присутніх про стан розвитку дошкільної освіти на Львівщині. Вона презентувала учасникам наради статистичні дані щодо мережі дошкільних навчальних закладів, кількості створених місць у ДНЗ, черги на влаштування дітей у дошкільні навчальні заклади тощо. Л.С. Мандзій наголосила про важливість введення електронної реєстрації у дошкільних закладах у рамках програми «Електронна Львівщина», а також про  дотримання вимог нового Санітарного регламенту у дошкільних навчальних закладах, активного залучення батьківської громадськості до життя освітньої установи. Директор департаменту освіти і науки визначила головне завдання – надання якісної дошкільної освіти у кожному дитячому садку.

На нараді також обговорили питання щодо стану розвитку інклюзивної освіти, збереження мережі та шляхи розвитку позашкільної освіти, виплати заробітної плати педагогічним працівникам області тощо.

По завершенню наради Олег Михайлович Синютка , голова обласної державної адміністрації побажав присутнім натхнення   та професійних успіхів, плекати “наше майбутнє”, віддаючи йому найкращий досвід поколінь.

Провідний спеціаліст відділу освіти Г.Олійник

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top