14 травня, напередодні скорботного Дня пам’яті жертв політичних репресій в Україні у Буській громаді відбулися пам’ятні заходи

14 травня, напередодні скорботного Дня пам’яті жертв політичних репресій в Україні у Буській громаді відбулися пам’ятні заходи

Сьогодні, 14 травня, напередодні скорботного Дня пам’яті жертв політичних репресій в Україні, керівники Буської міської ради на чолі з головою Ростиславом Сліпцем поклали квіти до місця колишньої катівні НКВС, запалили свічки в пам’ять про місцевих мешканців, які були закатовані у підвалах будівлі в червні 1941 року.
 Звертаючись до учасників вшанувань, Буський міський голова Ростислав Сліпець нагадав про масові звірства, які чинив комуністичний режим над безневинними людьми, героями національно-визвольної боротьби ОУН-УПА, закликав повсякчас пам’ятати усіх українців, які віддали своє життя у боротьбі за волю та краще життя для себе та своїх дітей.
 Надалі настоятель місцевого храму св.Ап.Петра і Павла ПЦУ, отець-декан Петро Салабай провів панахиду, згадавши поіменно усіх замордованих коміністичними катами. Серед цих людей були люди мирних професій: лікарі, інженери, вчителі, хлібороби.
Опісля учасники заходу побували біля пам’ятника Скорботи, де також помолилися, поклали квіти, запалили лампадки, хвилиною мовчання вшанували пам’ять українських родин, які зазнали переслідувань, репресій та депортацій у ХХ столітті.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top