148 синьо-жовтих прапорів сьогодні до Буська привезла Київська волонтерка Катерина Валевська

Буськ долучився до всеукраїнської акції “Велика Українська хода” на честь Героїв Майдану, Героїв АТО, заради миру і перемоги України

dscn9531

148 прапорів сьогодні бущани побачили у центрі міста на площі Ринок. До Буська їх привезла волонтер із Києва Катерина Валевська. Перший етап такої патріотичної акції стартував 14 вересня 2014 року на Майдані в Києві і тривав 120 днів до 11 січня 2015 року. Тоді було зібрано сотню синьо-жовтих прапорів з підписами українців із різних міст України. 25 березня усі ці прапори передали до музею “Верховина”. Другий етап всеукраїнської акції розпочався у лютому 2016-го і триває до сьогодні, це вже 106 день акції…

Від міста до міста, від бригад до батальйонів єднаються прапори, на яких люди пишуть свої думки і побажання, щоб силою думки, віри і молитви зупинити в Україні війну.

Усі ці прапори пройшли практично всю прифронтову територію, лінію фронту Луганщини, майоріли на передових позиціях під Горлівкою.

dscn9521

“З 8 серпня зі Сходу на Захід йду Україною і єднаю прапори, а 23 жовтня 2016 року було піднято 245 прапорів на найвищу точку України  – на гору Говерлу, щоб ближче до неба, до Бога донести бажання Українців.” – розповіла Катерина Валевська .

untitled-13

dscn9510

Наш Буський прапор з великим захопленням підписували діти та перехожі бущани. На синьо-жовтому полотнищі красувалися написи-побажання нашим захисникам –  перемоги і щасливого поверненння додому.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top