15 жовтня депутати районної ради шостого скликання провели останню сесію у сьогоднішньому складі

15 жовтня депутати районної ради шостого скликання провели останню сесію у сьогоднішньому складі

12 питань порядку денного депутати вирішили доситьDSCN5229 оперативно, усі рішення ухвалюючи одноголосно.

Основним питанням було внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік.

Керівник фінансового управління Буської РДА Михайло Постолюк проінформував, що зведений бюджет Буського району виконаний на 109,8%, районний бюджет виконали на 106 %.

  •   27 місцевих  бюджетів виконані і перевиконані, окрім Буської міської ради.
  •  19 місцевих рад  виконали навіть річний план надходжень.

У зв”язку із збільшенням розміру мінімальної заробітної плати із державного бюджету виділені додаткові кошти на виплату підвищених заробітних плат освітянам шкіл і працівникам медичної галузі. Проте, цих коштів недостатньо. Не вистачає грошей і для виплати зарплати іншим працівникам  бюджетної сфери. Тому була внесена пропозиція спрямувати перевиконання районного бюджету у розмірі 887 тис грн на виплату  зарплати працівникам культури, освіти, територіального центру з обслуговування одиноких непрацездатних громадян, районної ради, дошкільних навчальних закладів, а також на придбання медикаментів онкохворим. Депутати підтримали усі запропоновані зміни до бюджету. На сесії погодили надання “Баркому” спеціального дозволу на геологіне вивчення надр  на території Ожидівської сільської ради. Одноголосно прийняли рішення призачити директором  Богдана Пасічника  Буської дитячо-юнацької спортивної школи.

DSCN5230  Завершуючи сесію, голова районної ради Володимир Замроз подякував усім депутатам за плідну працю і побажав перемоги усім кандидатам на місцевих виборах.

Висловив подяку за співпрацю депутатам і голова Буської РДА Петро Мороз і передав від працівників дитячого садочку “Калинонька” запашний коровай , адже саме за підтримки цього складу районної ради були виділені кошти для співфінансування на реконструкцію двох дошкільних навчальних закладів у Сторонибабах і Красному.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top