17 лютого відбулась сесія Буської міської ради

17 лютого відбулась сесія Буської міської ради

Депутати розглянули більше 30-ти питань порядку денного:
Про виконання міського бюджету Буської територіальної громади Золочівського району Львівської області за 2021 рік.
Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної громади Золочівського району на 2022 рік.
Про надання дозволу на відчуження майна комунальної власності – млинного комплексу, який перебуває в господарському віданні Буського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Про надання згоди на списання основних засобів.
Про погодження передачі основних засобів, необоротних активів та затвердження актів приймання-передачі.
Про включення об’єктів оренди в Переліки відповідного типу та продовження договорів оренди.
Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Буської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2022 році.
Про безоплатну передачу у власність Красненської селищної територіальної громади рухомого майна.
Про створення комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буський центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом виділу зі складу комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня».
Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня» за 2021 рік.
Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня» на 2022 рік.
Про затвердження цільових програм.
Про збільшення балансової вартості об’єктів.
Звіт про виконання плану роботи Буської міської ради за 2021 рік.
Про план роботи Буської міської ради на 2022 рік.
Про уповноваження старост Сірого В.В. та Політила І.Б. на реєстрацію актів цивільного стану.
Про уповноваження старост Сірого В.В. та Політила І.Б. на вчинення нотаріальних дій..Про затвердження детальних планів територій.
Про розроблення детальних планів територій.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.
Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Про внесення змін в рішення Буської міської ради.
Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок..Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі.
Про погодження межі землевласності.
Про виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж територій Буської територіальної громади.
Різне.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top