21 листопада у Буську відбудеться віче з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

21 листопада у Буську відбудеться віче з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи46be0715b10d

Про заплановані заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, організацію їх проведення йшлося сьогодні, 15 листопада, під час засідання організаційного комітету, яке провів голова райдержадміністрації Петро Мороз. Зокрема, учасниками оргкомітету визначено провести районний захід у м.Буську в понеділок, 21 листопада, біля меморіалу Героям Небесної Сотні за участю керівників органів влади, священнослужителів, представників громадських організацій, молоді, учасників революції Гідності та АТО. Початок о 14.00 годині.
Окрім цього, заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи відбудуться й у інших населених пунктах району згідно планів органів місцевого самоврядування, а також у закладах культури та освіти району.
Цього дня, громадяни також відвідають поховання Героя Небесної Сотні Ольги Бурої у с.Ріпнів, де помоляться та покладуть квіти до її могили.
Довідково. 6 жовтня 2016 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ №436/2016 «Про відзначення у 2016 році Дня Гідності та Свободи», яким передбачено провести низку заходів в нашій державі з метою гідного вшанування громадянської мужності учасників подій Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження в державі демократичних цінностей.

Інформаційні матеріали Буська РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top