26 червня легкоатлети Буської ДЮСШ провели показові виступи на спортивному комплексі міста в рамках відзначення Олімпійського дня бігу

26 червня легкоатлети Буської ДЮСШ провели показові виступи на спортивному комплексі міста в рамках відзначення Олімпійського дня бігуc8ffaa1721f9

26 червня відбулися традиційні показові виступи кращих вихованців відділення легкої атлетики Буської ДЮСШ (тренер – Володимир Єретик).
Учасники, серед яких були чемпіони та призери міжнародних та національних змагань серед учнів молодшої, середньої, старшої вікових груп та юніорів, показали свою майстерність та волю до перемоги у спринтерських забігах.
Дівчата змагалися на дистанціях 150 і 500 метрів, юнаки – 500 метрів.
Усі учасники Олімпійського дня бігу – 2016 отримали сертифікати та пам’ятні значки з олімпійською символікою. Офіційне нагородження провели: директор Буської ДЮСШ Богдан Пасічник та завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю РДА Сергій Пенцак.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top