28 січня відбудеться чергове засідання сесії Красненської селищної ради

28 січня відбудеться чергове засідання сесії Красненської селищної ради

Відповідне розпорядження оприлюднено на офіційному сайті Красненської селищної ради.

На розгляд сесії винесуть питання:

 1. Про входження до складу засновників, зміни назв, затвердження Статутів і Положень дошкільних закладів Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області.
 2. Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації.
 3. Про внесення змін та доповнень до рішення № 8 від 16.12.20року «Про створення фінансового відділу Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області та затвердження Положення про нього».
 4. Про затвердження Комплексної програми забезпечення пожежної безпеки та захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Красненської селищної ради на 2021 рік.
 5. Про затвердження цільової програми проведення громадських робіт Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області на 2021 рік.
 6. Про внесення змін та доповнень до рішення№ 14 від 16.12.20 року «Про затвердження Положення про старосту сіл (села) Красненської селищної територіальної громади з адміністративним центром у селищі Красне.
 7. Про затвердження тимчасової структури та штату сільських рад, які увійшли до складу Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області.
 8. Про звернення депутатів Красненської селищної ради VIII скликання до Верховної ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо збільшення видатків на виплату пільг та житлових субсидій.
 9. Про утворення юридичної особи – Виконавчий комітет Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області та затвердження Положення про нього.
 10. Про зміну назви комунальної установи «Місцева пожежна команда» Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області (с.Бортків).
 11. Про дострокове припинення повноважень депутата Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області.
 12. Про внесення змін до складу постійних депутатських комісій Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області.
 13. Різне.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top