380 порушень – перші результати роботи камери автоматичної фото- та відеофіксації біля Буська

380 порушень – перші результати роботи камери автоматичної фото- та відеофіксації біля Буська

За перші години роботи системи автоматичної  фото та відеофіксації порушень Правил дорожнього руху на трасі  Київ – Чоп на Львівщині зафіксували понад 800 порушень.
Зазначимо, системи автоматичної  фото та відеофіксації порушень Правил дорожнього руху на Львівщині запрацювали у середу, 30 грудня. Відтак станом на 10 ранку на автодорозі М-06 (Київ – Чоп) камери зафіксували:
📍поблизу міста Буськ (490 км+400) — 380 порушень;
📍поблизу села Солонка (555 км+662) — 227 порушень;
📍поблизу села Солонка (555 км+730) — 220 порушень.
“Як показала практика роботи камер у Києві та Київській області, після встановлення цих пристроїв спостерігається тенденція до зниження кількості порушень швидкісного режиму. Впевнений, що вже за кілька місяців роботи ми досягнемо не тільки зниження кількості випадків перевищення швидкості на цих ділянках, а й кількості ДТП”, – зазначив заступник начальника департаменту патрульної поліції Львівщини Олексій Білошицький.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top