39 громад Львівщини отримають майже 90 мільйонів з держбюджету серед них Буська та Красненська

39 громад Львівщини отримають додатково майже 90 мільйонів з держбюджету

Передбачено кошти й для Буської та Красненської громад

Фінансовий ресурс для 113 об’єктів на суму 89,5 мільйонів гривень скерують відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України на здійснення заходів з соціально-економічного розвитку. Про це  поінформував голова Львівської ОДА Максим Козицький.

600 тисяч гривень з держбюджету виділено на капітальний ремонт шахти ліфта поліклінічного відділення КНП Буської міської ради “Буська центральна районна лікарня” із встановленням ліфтового обладнання по вул. Львівська, 77 в
м. Буськ Львівської області.

500 тисяч гривень передбачено на будівництво ЦНАПу за адресою вул. І. Франка 5, смт Красне Золочівського району Львівської області.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top