5 липня відбулося чергове засідання IV сесії Буської районної ради

5 липня відбулась  IV сесія Буської районної радиDSCN9119

На порядок денний було винесено 12 питань:
1. . Про звернення до Голови Верховної Ради України.
2. Про внесення змін до показників районного бюджету Буського району на 2016 рік.
3. Про передачу видатків бюджету Буського району на лікування мешканців району в закладах охорони здоров’я міста Львова у 2016 році.
4. Про інформацію щодо роботи ДП «Буський лісгосп» та протидії самовільній вирубці дерев.
5. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту та реабілітації інвалідів Буського району на 2015-2019 роки.
6. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Буського району».
7. Про затвердження Програми «Обдаровані діти Бущини».
8. Про надання матеріальної допомоги.
9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Новосілківської сільської ради Буського району.
10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Тур’янської сільської ради Буського району.
11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Балучинської сільської ради Буського району.
12. Різне.

Кожне із питань порядку денного, розглянутих на сесії  варте окремої публікації, які ми подамо у наступних статтях інтернет сайту Буського Радіо.

Традиційно, цікавою була “розминка” перед обговоренням основних питань. Доповідачі у своїх виступах висвітлили DSCN9121найактуальніші теми сьогодення. Голова райради Богдан Глова зачитав листи-звернення, які він надіслав у владні струуктури з приводу скарг районних підприємців на енергетиків. Нагадаємо, що підприємців змушують вносити передоплату за ще не використану електроенергію за 2 місяці наперед і суми , зазначені у рахунках, космічні! Зачитав голова ради й швидку відповідь Львівобленерго, яка напевно була очікуваною: “Це не є передоплата на 2 місяці наперед, це рахунок на передоплату за серпень, який споживач має оплатити до 13.07.2016 р. (початок розрахункового періоду серпня) і недоплата за прогнозований обсяг споживання за липень, яка на момент вручення рахунку на передоплату вже мала бути сплачена”… Тепер чекаємо відповіді: Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу ядерної політики та ядерної безпеки, Кабінету Міністрів України, Антимонопольного комітету України, Генеральної прокуратури України .

У розминці районні обранці поцікавилися також питаннями: вивезення Львівського сміття на наше Верблянське сміттєзвалище DSCN9117та на якість ремонту доріг району. Щодо львівського сміття доповів міський голова Ростислав Сліпець, який повідомив, що є укладена угода між Львівським і Буським комунальними господарствами на вивезення сміття  в об’ємі 600 м.куб.,  на сьогодні поки що  прийняли близько 350-ти кубів.

Зауваження щодо якості ремонтних робіт певних ділянок дороги на Заводське висловив депутат Василь Кашуба. Голова РДА Петро Мороз зазначив , що на даній ділянці проводився ямковий ремонт, і це єдиний можливий шанс врятувати цю дорогу у межах виділених коштів. Детальніше про це ми розповімо у наступних публікаціях.

 

Основним питанням чергової сесії Буської районної ради було внесення змін до показників районного бюджету. Начальник фінансового управління Буської РДА Михайло Постолюк проаналізував виконання районного бюджету місцевими радами і їх спроможність у контексті майбутньої реформи.

За підсумками 6 місяців із 28-ми місцевих бюджетів план надходжень виконали 26 місцевих рад. Не виконали дві ради: Милятинська та Полтв’янська. Недовиконання бюджету Милятинською сільською радою незначне, адже дохідна частина становить 1 млн 300тис грн .

Річні показники бюджету  уже зараз виконали  4 місцеві ради: Боложинівська, Задвір’янська, Соколянська і Яблунівська.

Перевиконала піврічні планові надходження до бюджету Буська міська рада на 1 млн 300 тис грн. Для порівняння районний бюджет перевиконаний на 1 млн 95о тис грн.

Не можуть забезпечити навдходження коштів навіть на утримання апарату сільради 4 місцеві ради району : Полтва, Побужани, Соколівка і Чаниж.

Щодо змін до бюджету, запропонованих для затвердження депутатам, то левову частку перевиконаного районного бюджету DSCN9118спрямовано на дофінансування галузі охорони здоров’я району – 1млн 354,5 тис грн,  адже сума медичної субвенції із державного бюджету  на функціонування медичних закладів району вкрай мала, а виплачувати заробітню плату медикам потрібно вже сьогодні!

Михайло Постолюк зазначив, що видатки на охорону здоров’я у 2015 році становили 33 млн 900 тис.грн. Сума медичної субвенції на 2016 рік становить 27 млн 495 тис грн , лише за попередніми прогнозами маємо дефіцит на суму 7 млн грн. Із районного бюджету на галузь медицини протягом першого півріччя уже спрямовували 2 млн грн, проте і додаткових коштів із сьогоднішнього перерозподілу бюджету буде недостатньо.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top