Пізнавальна мандрівка рідним краєм

Пізнавальна мандрівка рідним краєм

Учні Гумниської школи побували на батьківщині Івана Франка.SAM_3171

Діти відвідали садибу батьків поета, що потопає у зелені саду, оглянули скульптурну композицію «Іван Франко і світова література». Увагу восьмикласників привернув художньо-меморіальний комплекс «Стежка Івана Франка», уздовж алеї якого розміщено дерев’яні скульптури персонажів творів письменника. А от молодших школярів зачарувала «Поляна казок». Діти із задоволенням блукали серед дерев’яних скульптур героїв казок письменника.

SAM_3163

Віддавши шану світлій пам’яті Каменяра, учасники екскурсії продовжили мандрівку до зоопарку «Лімпопо», що у Меденичах. Мандруючи серед вольєрів, у яких утримуються понад п’ятсот тварин, діти спостерігали за поведінкою полярних вовків, тигрів, лам та інших представників фауни з різних континентів світу. Придбавши сувеніри, школярі обмінювалися враженнями від побаченого.

SAM_3194

Переповнені емоціями та гарним настроєм,  учасники мандрівки залишали Дрогобиччину. Кожен зберіг у пам’яті яскраві картинки мальовничих пейзажів рідного краю, змістовної екскурсії садибою Івана Франка та цікавої подорожі у світ тварин.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top