8 грудня відбудеться бюджетна сесія Красненської територіальної громади

8 грудня відбудеться Бюджетна сесія Красненської територіальної громади

У проекті бюджету Красненської селищної територіальної громади на 2023 рік обсяг видатків з врахуванням трансфертів пропонується в сумі 145 млн. 003 тис. грн. На 2022-й рік видаткова частина затверджувалась в сумі 139 млн. 555 тис. грн.. Найбільшу питому вагу у структурі видатків загального фонду бюджету займають видатки на освіту – 82 млн. 969,9 тис. грн (64,19 %). Також відомо, що держава цього року забрала в Красненської ТГ освітню субвенцію майже на 6 млн. грн. А наступного 2023 року передбачається дефіцит освітньої субвенції ще на таку ж суму і це з врахуванням уже забраної. Тобто це більше 11 млн. грн., які потрібно передбачити з місцевого бюджету.
На харчування дітей пільгових категорій передбачено 500 тис. грн. Видатки на харчування у дошкільних закладах за рахунок бюджету (загального фонду) – 600 тис. грн..
На оплату комунальних послуг та енергоносіїв в галузі освіти на 2023 рік за рахунок коштів бюджету планується 7 млн. 108,4 тис. грн.
По КНП «Красненська лікарня» заплановано 2 млн. 405 тис. грн. Відомо, що у 2022 році на лікарню щомісячно з иісцевого бюджету дотували близько 500 тис. грн.., оскільки НСЗУ не підписала угоди на послуги по вторинній медичній допомозі. Проте передбачається, що пакети послуг підпишуть у 2023 році і відповідно буде економія по цих видатках з місцевого бюджету.
Видатків на енергоносії по медицині заплановано в сумі 1 млн. 355 тис. грн., пільгові медикаменти – 600 тис. грн., на продукти харчування – 350 тис. грн. та на пільгове зубопротезування – 100 тис. грн.
По загальному фонду на соціальний захист і соціальне забезпечення на 2023 рік за рахунок коштів бюджету громади передбачаються асигнування в загальній сумі 5 млн. 872 тис. грн.
Передбачаються видатки на: пільги на оплату ЖКП та інші пільги – 107 тис. грн., пільгове перевезення – 470 тис. грн., надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку та іншим хворим – 300 тис. грн., інші видатки у сфері соціального захисту населення складають 225 тис. грн., за рахунок яких планується одноразова допомога особам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, одноразова матеріальна допомога учасникам бойових дій в Республіці Афганістан та родинам загиблих бойових дій в Республіці Афганістан, фінансування заходів міжрайонної первинної організації УТОС, виплата репресованим, учасникам АТО, тощо, одноразова адресна допомога на лікування мешканців громади – 320 тис. грн., допомога на поховання – 30 тис. грн., забезпечення громадян, які підуть служити на військову службу – 40 тис. грн., забезпечення поховання військовослужбовців – 105 тис. грн., забезпечення інших видатків у сфері соціального захисту і соціального забезпечення – 4 млн. 275 тис. грн.
На забезпечення діяльності КУ «Центр надання соціальних послуг» виділено 4 млн. 275 тис. грн. (обслуговування одиноких та ін..)
Видатки на культуру і мистецтво передбачені в сумі 4 млн. 953,9 тис. грн. (Центр культури і дозвілля, Публічна опорна бібліотека з Народними домами та бібліотеками). На оплату комунальних послуг та енергоносіїв у загальному фонді в галузі культури на 2023 рік планується 483700 грн.
В проекті бюджету на 2023 рік видатки для установ фізкультури та спорту (загальний фонд) передбачені в сумі 1 млн. 165 тис. грн. Вказані кошти планується спрямувати на утримання ДЮСШ «Авангард».
На житлово-комунальне господарство у загальному фонді передбачено 6 млн. 800 тис. грн., з них на благоустрій 6 млн. 800 тис. грн., та 1 млн. на грейдерування доріг.
На забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони в бюджеті на 2023 рік передбачено кошти в сумі 578 тис. грн.
Також є угоди з іншими ТГ щодо послуг жителям Краснанської ТГ. Відповідно на музичні школи 1 млн. 876,2 тис. грн.., дитячий будинок «Добре серце» (сиротинець в с. Новий Милятин) – 727 тис. грн., Територіальний центр соціального обслуговування (будинок престарілих) – 622 тис. грн., місцеве радіо – 280 тис. грн., щодо перебування жертв сімейного насильства – 334 тис. грн.
Бюджет розвитку пропонується близько 14 млн. грн.., який розподілятиметься по об’єктах наступного року в залежності від наявності проектно-кошторисних документацій, прийнятих програм та позиції державного казначейства щодо пропуску коштів на ті чи інші об’єкти. Відомо, що цього 2022 року державне казначейство зупинило оплати капітальних видатків по усіх громадах України через військовий стан.
За матеріалами https://krasne-rada.gov.ua/

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top