«Квітни, мово наша рідна!»

«Квітни, мово наша рідна!»

bfnaufnzdouhukfuwaia30
Напередодні Дня української писемності та мови в Красненській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 учні 6-А класу разом із вчителем української мови Роман-Ярошевською Юлією Павлівною провели для учнів та педагогів лінійку “Квітни, мово наша рідна!”.

На лінійці шестикласники розповіли про історію Дня писемності та звернулись до Бога, щоб він оберігав нашу мову, наш Батьківщину, наш народ, щоби нарешті на нашій землі не завтра, а вже сьогодні запанував мир і спокій, щоб матері не оплакували синів, які гинуть на своїй же землі. Також наголосили на важливості вивчення та збереження української мови для нашої держави та кожного її мешканця. На завершення всі присутні виконали пісню “Вольная воля” та пообіцяли шанувати та розвивати свою рідну мову.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top