Буська міська рада спрямувала чергові 1 млн 600 тис. грн субвенції дванадцятьом військовим частинам Збройних Сил України
Буська міська рада спрямувала чергові 1 млн 600 тис. грн субвенції дванадцятьом військовим частинам
Збройних Сил України, які беруть безпосередню участь у відсічі збройної агресії російської федерації.
Ці кошти буде використано на закупівлю супутникових систем і портативних зарядних станцій, ремонт та обслуговування засобів зв’язку, автомобільної й спеціальної техніки, придбання безпілотних авіаційних комплексів різних модифікацій, антен-підсилювачів сигналу, комплектуючих до БПЛА, планшетів, ноутбуків, генераторів та іншого необхідного обладнання.
Зазначимо, що фінансування передбачене рішенням сесії Буської міської ради під час затвердження міського бюджету на 2026 рік, а також змінами до бюджету, внесеними під час 34-ї та 35-ї сесій, і розподілене між військовими частинами відповідно до рішень виконавчого комітету.
Загалом з початку 2026 року міська рада спрямувала передбачені в бюджеті 12 млн грн військовим частинам на зміцнення обороноздатності держави.
Надалі під час розгляду змін до бюджету міська рада продовжить виділяти кошти та підтримувати наших захисників.
Дякуємо нашим воїнам за відвагу, незламність і відданість у захисті незалежності та територіальної цілісності України!
Бачити менше
Comments