Андріївчани протестують проти нової назви села!

Андріївчани протестують проти нової назви села!image-5-

22 травня у Андріївці відбувся схід села. Прийшло багато селян, зокрема молоді, які дійсно відстоюють свою позицію. Після жвавих обговорень мешканці села вирішили ще раз подавати документи з підписами громади села у Верховну Раду. Люди не хочуть перейменування Андріївки на Мармузовичі. Згідно рішення сільської ради від 25.09.2015 було змінено трактування назви з комуністичного на християнський – Андрія Первозванного. Але ніхто до селян не дослухався…

Сьогодні, 24 травня, відбудеться сесія сільської ради за участю керівників району. Детальніше про перепетії навколо перейменування Андріївки читайте у наступних публікаціях Буського радіо.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top