Андріївку таки перейменують на Мармузовичі. Спікер Верховної Ради Андрій Парубій підписав постанову про декомунізацію українських міст і сіл.

Андріївку таки перейменують на Мармузовичі. Спікер 59229813Верховної Ради Андрій Парубій підписав постанову про декомунізацію українських міст і сіл. Про це він заявив під час брифінгу.

“Я вважаю, що це велике історичне рішення, яке дає змогу українцям жити в українському світі і дивитися на світ українськими очима. І зараз я хочу повідомити, що я публічно підписую дві постанови відповідно до закону України про декомунізацію і з цього моменту, я маю можливість передати їх на підпис президенту України. Перша постанова – про перейменування міста Дніпропетровськ. Друга – про перейменування міст і сіл”, – сказав Парубій.

DSCN8202Про перипетії навколо цієї резонансної справи у Буському районі ми вже писали у своїх попередніх публікаціях.  Нагадаємо, 19 травня Верховна Рада в рамках декомунізації перейменувала два села у Львівській області, серед яких Андріївка нашого Буського району. За рішенням сесії Андріївської сільської ради голові Верховної Ради Андрію Парубію відправили телефонограму  з проханням не підписувати постанову про перейменування Андріївки на Мармузовичі. Цього вимагали жителі села, які не згідні з новою назвою. Своє звернення спікеру Верховної Ради надіслав і голова Буської районної ради Богдан Глова. Проте, думку громади столичні чиновники до уваги все одно не взяли…

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top