Андріївку таки перейменують на Мармузовичі. Спікер Верховної Ради Андрій Парубій підписав постанову про декомунізацію українських міст і сіл.

Андріївку таки перейменують на Мармузовичі. Спікер 59229813Верховної Ради Андрій Парубій підписав постанову про декомунізацію українських міст і сіл. Про це він заявив під час брифінгу.

“Я вважаю, що це велике історичне рішення, яке дає змогу українцям жити в українському світі і дивитися на світ українськими очима. І зараз я хочу повідомити, що я публічно підписую дві постанови відповідно до закону України про декомунізацію і з цього моменту, я маю можливість передати їх на підпис президенту України. Перша постанова – про перейменування міста Дніпропетровськ. Друга – про перейменування міст і сіл”, – сказав Парубій.

DSCN8202Про перипетії навколо цієї резонансної справи у Буському районі ми вже писали у своїх попередніх публікаціях.  Нагадаємо, 19 травня Верховна Рада в рамках декомунізації перейменувала два села у Львівській області, серед яких Андріївка нашого Буського району. За рішенням сесії Андріївської сільської ради голові Верховної Ради Андрію Парубію відправили телефонограму  з проханням не підписувати постанову про перейменування Андріївки на Мармузовичі. Цього вимагали жителі села, які не згідні з новою назвою. Своє звернення спікеру Верховної Ради надіслав і голова Буської районної ради Богдан Глова. Проте, думку громади столичні чиновники до уваги все одно не взяли…

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top