Антона Дацка визнано кращим спортсменом на етапі Кубка світу з фехтування на візках

Антона Дацка визнано кращим спортсменом на етапі Кубка світу з фехтування на візках “Шабля Кілінського” у Польщі5956b94b6803

Цими днями у Варшаві (Польща) завершився черговий етап Кубку світу з фехтування у візках “Шабля Кілінського”. Це останні перед Паралімпіадою-2016 змагання, на яких провідні фехтувальники світу, проводячи поєдинки з поміж собою, вивіряють сили та складають можливі прогнози щодо боротьби за медалі на Паралімпіаді в Ріо.
Приголомшливо на цих представницьких змаганнях виступили 8 українських гардемаринів: у доробку українців 9 нагород, серед яких 5 золотих, 2 срібні та 2 бронзові медалі, і, що найважливіше – команда України, власне напередодні Паралімпійських ігор в Ріо, посіла перше загальнокомандне місце серед 22 країн-учасниць, представлених 138 спортсменами.
Вагому частку успіху національній паралімпійській збірній принесли представники «Інваспорту» Львівщини. ce74605bf9a4
Міжнародна спортивна спільнота визнала кращим спортсменом цього турніру українського паралімпійця бужанина Антона Дацка, котрий виборов 2 золоті та 1 бронзову медалі етапу Кубка світу (1-е місце у фехтуванні на шаблі та 3-є місце командою у фехтуванні на шаблі). Львів’яни Наталя Морквич посіла 1-е місце у фехтуванні на шаблі та 2-е місце у фехтуванні на рапірі, а Андрій Демчук 3-є місце командою у фехтуванні на шаблі.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top