Бережемо життя та здоров’я дітей!

Бережемо життя та здоров’я дітей! У Красненській “Калинонці” відбувся тиждень безпеки дитини OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Одне з найважливіших завдань дошкільного закладу – охорона життя і здоров’я вихованців. А це означає, що треба не тільки створити умови для їхнього перебування в садочку, а й навчити дітей правил безпечної поведінки, турботи про своє здоров’я. Колектив дитячого садка навчає малят безпеки життєдіяльності протягом усього року, а як завершальний акорд це проведення «Тижня безпеки дитини».

З 3 по 7 жовтня в ДНЗ «Калинонька» смт. Красне  був проведений «Тиждень безпеки дитини» з метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітлахами та акцентування уваги на питаннях особистої безпеки та захисту життя, пропаганді здорового та безпечного способу життя, вироблення у дітей умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAРоботу проводили  із залученням дітей до різних форм зайнятості: заняття,  ігрова діяльність, театралізована діяльність, бесіди (індивідуальні, групові та колективні), читання  художньої літератури, моделювання ситуацій та їх розв’язання, перегляд мультфільмів.

Вихователі подбали, щоб у різних осередках групових приміщень було достатньо матеріалів, які сприяють формуванню в дошкільнят навичок безпечної поведінки. Усі заходи проводились під девізом «Наша безпека  у наших руках».

У перші чотири дні проводились заходи, на яких знайомили дітей з особливостями довкілля, правилами

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

особистої безпеки. А п’ятий , заключний день був присвячений закріпленню отриманих знань та практичним тренуванням: практичне відпрацювання заходів з евакуації дітей з приміщення дошкільного навчального закладу.

Тема безпеки життєдіяльності дитини надзвичайно важлива. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються сьогодні, обов’язково знадобляться вихованцям у майбутньому!

Вікторія Ситник

завідувач ДНЗ “Калинонька”

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top