“Біда не навчила”. У Буському районі 4-річна дитина отруїлася грибами

У Буському районі 4-річна дитина отруїлася грибамиdd1d8cc2241bc82b0a81e801cebd9ed7_XL

28 серпня в приймальне відділення Буської ЦРЛ звернулася жителька села Андріївка зі скаргою, що її 4-річна дитина має ознаки важкого харчового отруєння. Із розповіді матері стало відомо, що напередодні малюк з’їв грибну підливу із заморожених опеньків (замороженні ще минулої осені!). Наступного дня, 29 серпня, у хлопчика почалися приступи блювання, сонливості, безсилля і матір звернулася до Буської ЦРЛ. У районній лікарні дитині негайно надали першу медичну допомогу, підключили крапельницю та домовилися про перевід до IMG_3077Західноукраїнського дитячого спеціалізованого медичного центру дитячої токсикології(Чорнобильська лікарня). Після першочергових медичних процедур малюка в умовах реанімобіля з районного пункту медицини катастроф доправили до обласного спеціалізованого медцентру.

На сьогодні дитина перебуває у задовільному стані, отримує лікування, загрози життю немає.

Цього року це вже не перший випадок отруєння дитини грибами у Буському районі, на щастя, цього разу все обійшлося добре…

До вашої уваги інтерв’ю з заступником головного лікаря Буської ЦРЛ, головним педіатром району Валентиною Грабар:

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top