Більше запитань, ніж рішень. 2 березня відбулося засідання 4 сесії Красненської селищної ради

2 березня відбулося засідання 4 сесії Красненської селищної ради

На порядок денний було винесено 23 питання, кожне з яких потребувало грунтовного обговорення. Загалом сесія тривала понад 5 годинDSCN7177

Депутати розпочали із розгляду земельних питань, зокрема заяв громадян на виділення ділянок під забудову, розглянули також заяви щодо зменшення орендної плати місцевим підприємцям.  Народні обранці проголосували за виділення коштів учасникам АТО ( матеріальна допомога у розмірі 1 тис грн). Виділили також кошти у сумі 5 тисяч грн для ЛОФКК (осередок на базі Красненської першої школи, де школярі займаються кіокушинкай-карате) , 3 тисячі грн виділили боксерському клубу «Самсон».

Земля для забудови нового житлового кварталу для кримських татар

Активного обговорення набуло питання постановки на чергу та виділення 25-ти земельних ділянок для переселенців із Криму(кримських татар). На території Львівської області шукають прихистку близько 1500 таких громадян. Цим людям відомо, що на території Красненської сільради є вільні ділянки під забудову. Землі розташовані за місцевим цвинтарем у стороні с. Балучин або, як кажуть, місцеві жителі у “лозах”. Після запеклих дискусій було вирішено, що виділення землі для всіх охочих буде проводитися лише шляхом громадських обговорень.

Коштів для встановлення системи  очищення води у дитячому садочку «Калинонька» не дали.P8211664

На сесії були присутні керівник ДНЗ «Калинонька» Вікторія Ситник, працівники та батьківський комітет дошкільного закладу.   За словами голови батьківського комітету Володимира Юхими, вони вже зверталися з листом-проханням про кошти до голови Буської районної ради для закупівлі і монтування спецсистеми очищення води, яка буде надходити з Львівської дистанції водопостачання ДТГО «Львівська залізниця». Після тривалої дискусії та суперечок депутати не виділили коштів для садочку, натомість вирішили із депутатами райради, представниками батьківського комітету та селищним головою спільною делегацією йти до керівництва райради і шукати вирішення проблеми вже там.

Сьогодні така зустріч відбулася. Керівництво району пообіцяло кошти виділити. Якщо буде потреба, вони готові профінансувати повністю закупівлю та монтаж такої системи. Варто зазначити і те, що районна рада на 2016 рік передбачила фінансування “Калиноньки” на 1 млн 627 тис., також передбачено близько 7 тис. на оргтехніку та вже профінансовано ремонтні роботи системи опалення(знаємо,що відбувся прорив теплотраси, як наслідок не функціонувало опалення ). Враховуючи все вище зазначене, керівництво райради скерувало лист на Красненську сільраду з проханням виділення цільової субвенції районному бюджету для дошкільних навчальних закладів, які розташовані на території Красненської селищної ради на оплату за харчування дітей-сиріт, дітей позбавлення батьківського піклування, дітей, батьки яких залучені до проведення антитерористичної операції у Донецькій та Луганських областей або брали участь у її проведенні, а також на встановлення системи з очищення води для “Калиноньки”.

Такі субвенції є буденною справою. Місцеві ради вже давно це практикують: Буська міська, Ожидівська та ін.

Але маємо те, що маємо, і рішення не прийнято…

Борг чи добровільне фінансування?… Депутати не погодились виділити кошти Буському водоканалізаційному господарству

На засіданні сесії виступив начальник Буського ПВКГ Володимир Бучко, який зазначив,що на сьогодні каналізаційно-насосна станція, яка розташована по вулиці Івана Франка, не функціонує, внаслідок чого виникає загроза, що нечистоти із поселення цукровиків можуть заполонити тротуари та дороги. Саме тому виникає необхідність негайно виділити кошти для забезпечення належного функціонування вказаної очисної споруди(закупівля спеціального насосу). Володимир Бучко повідомив, що також потрібно погасити заборгованість з різниці у тарифах на комунальні послуги, що постачалися населенню. Після низки запитань до чиновника селищні депутати вирішили дане питання доопрацювати на комісії з питань житлово-комунального господарства та перенести його розгляд на наступну сесію.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top