Буські спортсмени здобули 19 призових місць на відкритому Кубку м. Львова з кіокушинкай карате14632973_584493515087003_6385294867220163129_n

У неділю, 30 жовтня 2016 року відбувся відкритий кубок міста Львова із кіокушинкай карате. У змаганнях брали участь представники: Львова, Буська, Золочева, Ходорова, Кропивницького, а також гості із Польщі. Загалом у турнірі взяли участь  456 каратистів.  Команда Буського осередку налічувала 24 спортсмени, з яких 19 – вибороли призові місця!

Найшвидший нокаут турніру провела Кравчук Анна м.Буськ. Найефектніший нокаут теж за нашим осередком – Сподарик Роман м.Буськ

Підготував наших спортсменів до змагань тренер кіокушинкай карате сенсей Віталій Крюков.

Також нагадаємо, що 19 23 жовтня у Будапешті відбувся Кубок Світу з кіокушинкай карате “World Dream Cup”, у якому взяли участь більше 50спортивних клубів, понад 300 учасників із 15 країн світу.

Наш Буський осередок представляли 7 каратистів, які вибороли 5 призовіих місць. І місце – Марцонь Владислав. ІІІ місце – Осика Христина, Мись Оександр, Кульчицький Юрій, Цимбор Олег.14568145_580115785524776_9016075381700318119_n